portalonlinegdansk.pl

Cztery trafienia Lewandowskiego w Bundeslidze niemieckiej!

Cztery trafienia Lewandowskiego w Bundeslidze niemieckiej!

06.10.2020, 13:26

Fenomenalny pojedynek rozegrał w niedzielne popołudnie najlepszy gracz naszej kadry, czyli Lewy. Należy przyznać, że właściwie samodzielnie ograł ekipę ze stolicy Niemiec. Polski Zawodnik zagrał pełne 90 minut. Na na murawie mogliśmy podziwiać innego reprezentanta naszego kraju, czyli Piątka, który pojawił się w drugiej odsłonie starcia. Zdołał nawet zaliczyć decydujące podanie przy bramce kolegi z drużyny. Druga odsłona spotkania była bardzo pasjonująca.

Bayern ma za sobą niełatwy okres siedmiu dni. Przed tygodniem ponieśli porażkę z drużyną TSG 1899 Hoffenheim. W środowy wieczór ograli ekipę z Dortmundu 3:2 w spotkaniu o trofeum. Mecz z zespołem ze stolicy miał zaprezentować, że utrata punktów przed tygodniem to tylko przypadek. Zwłaszcza Lewandowski Robert chciał zaprezentować się z najlepszej dyspozycji. Do meczu z zespołem ze stolicy Niemiec Lewy miał w swoim dorobku jednego gola w Bundeslidze.

Emocjonująca druga odsłona meczu!

Zawodnicy Bayernu solidnie zaczęli ten pojedynek. Od początku spotkania bardzo aktywny na murawie był kapitan reprezentacji Polski. Miał szansę na strzelenie trafienia, jednak jego atak był trochę nieudany. Chwilę później swoją sytuację mieli piłkarze drużyny Herthy z Berlina. Lukebakio Dodi nie był w stanie umieścić futbolówki w siatce bramkarza drużyny mistrza Bundesligi, czyli Neuera. Trzeba przyznać, że piłkarze Herthy zaprezentowali się w fantastycznej formie. To był niezwykle pasjonujący pojedynek.

Pierwsze trafienie w tym pojedynku trafił piłkarz z Niemiec Mueller Thomas. Sędzia tego pojedynku trafienia ostatecznie nie zaliczył. Reprezentant Niemiec był w tej sytuacji na ofsajdzie. Mistrz Niemiec jednak wciąż przeprowadzał sytuację pod polem karnym Herthy Berlin. Parę minut później futbolówkę do bramki golkipera drużyny gości wpakował reprezentant naszego kraju, czyli Lewandowski Robert. Pierwsza połowa tego spotkania skończyła się przewagą 1:0.

Ostatecznie ten mecz skończył się zwycięstwem Bayernu 4:3. Warto zauważyć, że ten mecz piłkarski był niezwykle wyrównany.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij