portalonlinegdansk.pl

Mistrz Włoch zremisował z drużyną z Rzymu

29.09.2020, 08:29

Wojciech Szczęsny musiał dwa razy do wyciągnięcia piłki z siatki. Zespół naszego bramkarza przez długi czas goniła wynik. W ekipie Juventusu występuje jednak CR7, który umie pociągnąć zespół do walki. Na koniec Juventus FC dała radę zremisować. Mecz dwóch potężnych zespołów zakończył się wynikiem 2:2. Drużyna z Turynu przez 30 minut radził sobie w dziesiątkę. Wykluczony został pomocnik Rabiot Adrien.

Sympatycy Juventusu po meczu z UC Sampdorią liczyli na to, że gra ich zawodników polepszył się. Piłkarze Juventusu Turyn zaprezentowali się o wiele lepiej niż w zeszłym sezonie Serie A. Pojedynek z zespołem z Rzymu był jednak bardzo trudny. Piłkarze Romy nie zamierzali oddać trzech punktów zespołowi Juventusu. W rezultacie starcie zakończyło się remisem. Oba zespoły są usatysfakcjonowane z tego wyniku.

Mnóstwo trafień w spotkaniu.

Bramkarz naszej reprezentacji zaczął ten mecz od pierwszych minut. Trzeba wspomnieć, że Szczęsny był niegdyś bramkarzem ekipy z Rzymu. W niedzielni wieczór Polak spisał się z naprawdę solidnej strony. W paru sytuacjach zaliczył fenomenalne obrony. Ronaldo również zaprezentował się fantastycznie. W 30. minucie nasz reprezentant był zmuszony wyciągnąć piłkę z bramki. W tej sytuacji sędzia zdecydował się podyktować jedenastkę dla ekipy gospodarzy.

Do rzutu karnego zdecydował się podejść Vertout Jordan. Pomocnik AS Romy wykonał pewny strzał. Szczęsny był bardzo blisko wybronienia tej futbolówki. Ostatecznie wleciała do bramki. Juventus FC bym zmuszony odrabiać starty. Przed końcówką pierwszej części meczu sympatycy mieli okazję widzieć jeszcze dwa gole. Najpierw bramkę zanotował Cristiano Ronaldo. Portugalski napastnik otrzymał okazję na trafienie bramki z karnego. Arbiter tego pojedynku wskazał na karnego po ręce Lorenzo Pellegriniego.

Cristiano Ronaldo nie zawahał się i uderzył futbolówkę do siatki. Bramkarz AS Romy był w tej akcji bez szans na udaną obronę. Uderzenie Ronaldo był niesamowicie dokładny. Juventus niedługo radował się z remisu. Chwilę po wyrównaniu piłkarze Rzymian przeprowadzili naprawdę niebezpieczną akcję. Piłkę do siatki chronionej przez Szczęsnego wpakował Jordan Veretout. Nie ma wątpliwości, że był to niezwykle pasjonujący mecz. Piłkarze Juventusu byli zmotywowani, aby wyrównać.