portalonlinegdansk.pl

Zwycięstwo Chelsea z Brighton.

14.09.2020, 09:37

Gracze Chelsea fantastycznie zainaugurowali nowy sezon zmagań w angielskiej Premier League. Dla garstki graczy był to debiutancki występ w koszulce The Blues. Mnóstwo kibiców Chelsea Londyn czekało, by obejrzeć świeżych piłkarzy drużyny w meczu. Trzeba przyznać, iż przedstawili się z naprawdę imponującej perspektywy. Bez wątpienia jest to fenomenalna wiadomość dla trenera Chelsea. W tym momencie trener The Blues ma do wyboru mnóstwo fantastycznych zawodników.

W minionych latach w angielskiej Premier League drużyna Chelsea nie grała dostatecznie dobrze. Fani tego zespołu oczekują lepszych wyników. Wielu sympatyków nożnej piłki oczekiwało na pierwsze minuty graczy kupionych z niemieckiej Bundesligi. Chelsea FC ma w roku poważne plany,jeśli chodzi o rezultaty. Kibice Chelsea wierzą, iż ich zespół z przytupem zaczną w rozpoczęty w sobotę sezon angielskiej ligi.

Świetna postawa drużyny Lamparda w meczu z Brighton and Hove Albion

Pierwsza część starcia dostarczyła sympatykom obu ekip wiele elektryzujących emocji. Zawodnicy konstruowali dużą ilość sytuacji podbramkowych. W premierowej odsłonie tego pojedynku sympatycy obu zespołów oglądali jedynie jednego gola. Futbolówkę do siatki wpakował Jorginho. Prowadzący ten mecz sędzia zarządził karny rzut po przewinieniu Ryana na nowym napastniku Chelsea. Do przerwy rezultat pozostał ten sam. W następnej połowie Brighton musiał odrabiać różnicę bramkową.

Kibice mieli nadzieję na większą ilość bramek oraz strzałów swoich piłkarzy. W drugiej części pojedynku widzieliśmy już dużo więcej goli. W tej sytuacji skuteczniejsza była ekipa Franka Lamparda. Rozpoczęcie następnej odsłony był niesamowicie intensywny. Brighton było w stanie doprowadzić do wyniku remisowego. Dobry wynik Drużyny Lamparda był więc pod znakiem zapytania. Zawodnicy Lamparda wiedzieli, że fanów Chelsea Londyn interesuje jedynie wygrana.

Po trafieniu dla drużyny gospodarzy piłkarze gości ruszyli do tworzenia sytuacji pod polem karnym przeciwników. Parę chwil później ekipa Franka Lampard ponownie wygrywała w tym pojedynku. Strzelili dwa gole. Finalny wynik tego pojedynku to 3:1 dla Chelsea Londyn. To z pewnością fantastyczny początek Premier League dla drużyny Chelsea.