portalonlinegdansk.pl

Dwunastego czerwca rozpoczną się Starego Kontynentu mistrzostwa w futbolu! Remisowe rozstrzygnięcie w batalii reprezentacji Polski z ekipą Rosji.

Dwunastego czerwca rozpoczną się Starego Kontynentu mistrzostwa w futbolu! Remisowe rozstrzygnięcie w batalii reprezentacji Polski z ekipą Rosji.

10.06.2021, 12:14

Piłka nożna to aktualnie najchętniej oglądana dyscyplina sportowa w polskim państwie. Tak wielu sympatyków piłkarskich oczekuje na nadchodzące wielkimi krokami europejskiego mistrzostwa i to nie powinno w takiej sytuacji nikogo dziwić. Narodowa kadra będzie grać tam i zmagać będzie w grupie z drużyną Hiszpanii, kadrą Słowacji oraz reprezentacją Szwecji. Rozsądnie będzie przyznać, iż to nie są prości konkurenci, ale posiadamy bardzo duże szanse na zakwalifikowanie się do dalszej fazy. Niezwykle istotne będzie w tej konkretnej sytuacji to, żeby pokazać się z najlepszej strony. W zeszłym tygodniu reprezentacja Polski zagrała pojedynek towarzyski z drużyną z Rosji, która również jedzie na Euro. Piłkarscy wielbiciele byli bez cienia wątpliwości usatysfakcjonowani, ponieważ pierwszy raz od miesięcy mogli być na trybunach. W tym spotkaniu brakowało jednak wielu akcji podbramkowych i ostatecznie polska kadra na remis zagrała z drużyną rosyjską 1:1. Dla narodowej kadry Polski gola już w czwartej minucie ustrzelił Jakub Świerczok, z kolei dla Rosjan strzelił Karawajew Wiaczesław.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij