portalonlinegdansk.pl

Jeden z najbardziej uzdolnionych napastników w dziejach futbolu światowego zmienia drużynę na PSG! Leo Messi już nie jest kapitanem Barcy!

Jeden z najbardziej uzdolnionych napastników w dziejach futbolu światowego zmienia drużynę na PSG! Leo Messi już nie jest kapitanem Barcy!

23.08.2021, 13:34

Z pewnością transferowe roszady piłkarskich zespołów w ramach przerwy między rozgrywkami są często fenomenalne. Jednak to, co mieliśmy przyjemność zobaczyć latem zadziwiło ogromną ilość kibiców futbolu. Większość sympatyków była przekonana, że Messi będzie zawodnikiem Barcy do ostatnich dni swojej przygody z piłką. Jednak hiszpańska drużyna ma finansowe problemy i argentyński zawodnik nie mógł nic na to poradzić, musiał opuścić klub. Klubem, który podjął decyzję, aby zaoferować kontrakt dla skrzydłowego narodowej drużyny Argentyny okazał się wicemistrz Francji. Zespół z francuskiej ligi zaoferował argentyńskiemu piłkarzowi atrakcyjną ofertę umowy, którą były zawodnik Barcy zatwierdził. Należy zaznaczyć, że to z pewnością wiekopomny moment w dziejach europejskiej nożnej piłki. Sympatycy piłkarscy od dziś będą mieli szansę oglądać grę Messiego we francuskiej Ligue 1. Z całą pewnością sporo osób zainteresowane będzie tym, w jaki sposób argentyński zawodnik poradzi sobie w nowym zespole. Leo Messi będzie tworzył tercet z takimi graczami, jak Kylian Mbappe a także Neymar, co może dać Paris Saint-Germain mnóstwo pucharów.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij