portalonlinegdansk.pl

Kilku graczy odepchniętych od drużyny narodowej! Trener Sousa Paulo przedstawił w poniedziałek listę zawodników reprezentacji naszego kraju na Euro 2020!

Kilku graczy odepchniętych od drużyny narodowej! Trener Sousa Paulo przedstawił w poniedziałek listę zawodników reprezentacji naszego kraju na Euro 2020!

25.05.2021, 09:54

Sporo młodych graczy, których zamierzeniem życiowym jest profesjonalna gra w nożną piłkę marzy o graniu w rozgrywkach. Piłka nożna to w chwili obecnej najbardziej znana dyscyplina sportu w Europie i nie powinno budzić to wątpliwości. Od młodocianych lat dzieci przygotowują się pod to, żeby kiedyś grać w spotkaniach na najbardziej legendarnych boiskach futbolu światowego. droga do zostania graczem nie jest najłatwiejsza i żąda wielu wyrzeczeń i warto jednak rozumieć to. I też dlatego chłopcy, którym udało się pobudzają niezwykle często zazdrość oraz w tym samym momencie poważanie pośród swoich rówieśników. W połowie kolejnego miesiąca będą startować mistrzostwa Starego Kontynentu w piłce nożnej, w których będą rywalizować dwadzieścia cztery ekipy. Dowodzi bez żadnych wątpliwości to, że na sympatyków futbolu czekają niesamowite emocje. Bez grama wątpliwości będziemy świadkami bardzo dużej ilości goli a także pojedynków piłki nożnej, ponieważ turniej czempionatu europejskiego będzie trwać przez miesiąc czasu. W tym felietonie jednak mamy chęć się skupić na kadrze narodowej, ponieważ selekcjoner Paulo Sousa opracował listę piłkarzy na starcia podczas Mistrzostw Europy.

Opracowanie listy piłkarzy na wielkiej rangi zmagania jak na przykład Mistrzostwa Świata lub Mistrzostwa Europy od parunastu lat wzbudzić potrafi wśród sympatyków futbolu oraz dziennikarzy wielkie doznanie w w Polsce. Trafiały się w takich jak ta sytuacjach zwykle, które nie każdemu przypadły do gustu. Bardzo podobnie było w przypadku tych powołań. Trener Sousa Paulo podał do opinii publicznej graczy listę i z pewnością sporym zdziwieniem był brak w narodowej kadrze Grosickiego Kamila, który przez bardzo długo stanowił ofensywną siłę naszej ekipy. Od dłuższego czasu reprezentant West Bromwich nie gra w piłkę trwale i jest to głównym powodem tego, że trener Paulo Sousa nie miał chęci powołać Grosickiego Kamila do drużyny drużyny narodowej na czempionat europejski. Szczerze mówiąc powołaliśmy bardzo kadrę narodową, która walczyć może o świetny wynik na mistrzostwach Starego Kontynentu. W takim przypadku zostaje nam oczekiwać na inauguracyjny pojedynek Mistrzostw Europy, gdzie polska drużyna zmierzy się ze Słowaków drużyną narodową.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij