portalonlinegdansk.pl

Porażka zespołu narodowego Polski w pierwszym spotkaniu eliminacyjnych zmagań do Mistrzostw Europy 2024 - świetny występ kadry narodowej Czech!

Porażka zespołu narodowego Polski w pierwszym spotkaniu eliminacyjnych zmagań do Mistrzostw Europy 2024 - świetny występ kadry narodowej Czech!

22.06.2023, 15:38

W inauguracyjnym pojedynku eliminacyjnych zmagań do Mistrzostw Europy 2024 czeska reprezentacja zwycięża narodową kadrę Polski!

Ubiegłe mistrzostwa świata w wykonaniu kadry Polski nie były zbytnio udane. Oczywiście polscy reprezentanci dali radę awansować do pucharowej fazy, jednakże nie każdemu podobał się styl, w jakim to zrobili. Wielbiciele piłki nożnej z naszego kraju zgodnie uważali, że zmiana na pozycji selekcjonera jest wymagana. Chociażby dlatego prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza podjął decyzję o zakończeniu współpracy z Czesławem Michniewiczem. Fernando Santos został kolejnym selekcjonerem narodowej kadry Polski, a jego pierwszym istotnym oponentem była narodowa kadra Czech. To było pierwsze starcie w eliminacjach do Mistrzostw Europy 2024 i bardzo ważne było to, by wygrać.

Przed pierwszym gwizdkiem arbitra nastroje w naszej reprezentacji były fenomenalne, jednak weryfikacja przyszła błyskawicznie. Reprezentacja narodowa Czech bowiem zdołała strzelić dwie bramki już po trzech minutach starcia. Był to wielki szok zarówno dla fanów zebranych na stadionie w Pradze, jak i graczy. Piłkarze drużyny Czech od pierwszych minut wyglądali zdecydowanie lepiej od naszych graczy i nie wiele wskazywało na to, że w drugiej części to się zmieni. W drugiej połowie tego spotkania reprezentacja piłkarska Polski wyglądała trochę lepiej, jednakże to czescy piłkarze strzelili trzecią bramkę. Kuchta był strzelcem bramki numer 3 w 64. minucie tego starcia. Piłkarze polskiej kadry zdołali strzelić tylko jednego gola na 3 minuty przed końcem spotkania. Warto podkreślić fakt, że ten pojedynek w wykonaniu polskiej kadry narodowej był tragiczny. Trener z Portugalii Santos z pewnością nie tak debiut w reprezentacji narodowej Polski. Reprezentacja Polski będzie się mierzyć z narodowym zespołem Albanii w drugim starciu eliminacji. W tym meczu polska reprezentacja musi odnieść wygraną.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij