portalonlinegdansk.pl

Reprezentacja Czech zwycięża drużynę narodową Polski w inauguracyjnym spotkaniu eliminacyjnych zmagań do Euro 2024!

Reprezentacja Czech zwycięża drużynę narodową Polski w inauguracyjnym spotkaniu eliminacyjnych zmagań do Euro 2024!

23.06.2023, 14:38

Przegrana polskiej narodowej kadry w pierwszym meczu eliminacyjnych zmagań do Euro 2024 - fenomenalny występ zespołu Czech!

Ubiegły mundial w wykonaniu zespołu Polski nie był zbytnio udany. Nasi piłkarze rzecz jasna zdołali awansować do pucharowej fazy, ale nie wszystkim podobał się styl, w jakim to zrobili. Wielbiciele futbolu z Polski zgodnie sądzili, że jest potrzebna zmiana na stanowisku trenera. I właśnie dlatego prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza podjął decyzję o zakończeniu umowy z Czesławem Michniewiczem. Fernando Santos został nowym szkoleniowcem kadry polskiej, a jego pierwszym poważnym oponentem była narodowa kadra Czech. Było to pierwsze spotkanie w eliminacyjnych zmaganiach do Mistrzostw Europy 2024 i niezwykle ważne było to, aby zwyciężyć.

Humory w naszej kadrze Przed pierwszym gwizdkiem sędziego były świetne, jednak weryfikacja przyszła naprawdę szybko. Już po 3 minutach pojedynku reprezentacja narodowa Czech bowiem dała radę zdobyć dwa gole. Zarówno dla fanów zasiadających na stadionie w Pradze, jak i piłkarzy to był wielki szok. Od samego początku meczu zawodnicy narodowej drużyny Czech prezentowali się znacznie lepiej od polskich piłkarzy i nie wiele wskazywało na to, iż w drugiej połowie to się zmieni. W drugiej odsłonie meczu polska drużyna narodowa prezentowała się trochę lepiej, jednak to zawodnicy z Czech strzelili bramkę numer 3. Strzelcem gola numer 3 w 64. minucie był Kuchta. Polscy zawodnicy starali się odrabiać straty, ale dali radę strzelić tylko jednego gola na 3 minuty przed zakończeniem meczu. Warto podkreślić fakt, że ten mecz w wykonaniu kadry Polski był fatalny. Bez cienia wątpliwości nie tak debiut w narodowej reprezentacji Polski wyobrażał sobie selekcjoner z Portugalii Fernando Santos. Polska drużyna narodowa w drugim meczu eliminacji będzie się mierzyć z reprezentacją narodową Albanii. Polska drużyna narodowa bez wątpienia musi zgarnąć 3 punkty w tym starciu.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij