portalonlinegdansk.pl

Skład dziewiątego sezonu Top Model już jest znany!

Skład dziewiątego sezonu Top Model już jest znany!

25.09.2020, 11:20

Top Model z pewnością przyciąga sporo uwagi w jesiennej ramówce TVN, w którym uczestnicy konkurują o tytuł Next Top Model. Przepisem na sukces jest Joanna Krupa i znane i lubiane jury, które zgromadza przed telewizorami dziesiątki, a nawet setki tysięcy widzów. Do tego można zobaczyć kilka znanych i cenionych figur w przestrzeni modowej, jak redaktorki pism, fotografowie światowej sławy, czy też znane modelki.

W tym sezonie konkurować ze sobą będzie czternaście osób, wśród których są również osoby ze złotym i srebrnym biletem. Bilet w złotym kolorze sędziowie przyznają osobie, której predyspozycje do zostania modelem lub modelką są największe, w skutek czego owy uczestnik automatycznie ląduje w domu Top Model. Za to srebrny bilet to ocena osób głosujących w Sieci, którzy dokonali wyboru swojego faworyta, który nie musi uczestniczyć w castingach i automatycznie trafia na bootcamp, czyli dalszy etap.

Co nas czeka w tym sezonie programu Top Model?

Program ma za zadanie dać nie tylko pojawienia się w świecie profesjonalnego modelingu, a także pierwszych kroków i rozwinięcie portfolio, dlatego też co roku zgłoszenia wysyła spora ilość chętnych. Podczas każdego z odcinków uczestnicy wykonują różnorodne zadania, które będą sprawdzać, czy odnajdą się oni w w świecie mody pełnym wyzwań. Zadaniem jury jest ocena ich zmagań i zadecydowanie o tym, który uczestnik opuści program w danym odcinku. Dana jest jeszcze możliwość powrotu do programu po wyeliminowaniu, dzięki interwencji Michała Piróga, który czuwa za kulisami, zapewniając wsparcie i pocieszenie dla uczestników. Nagrodą jest zawarcie kontraktu z agencją modeli oraz sesja okładkowa w miesięczniku "Glamour". Podczas najnowszego sezonu również będziemy mogli oglądać rywalizujących aspirujących modeli i dowiedzieć się, który z nich zostanie kolejnym zwycięzcą programu. O ten tytuł zmaga się wiele ciekawych uczestników, dlatego bez wątpienia warto jest śledzić emitowane odcinki.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij