portalonlinegdansk.pl

Wywiad z księciem Harrym oraz Meghan Markle

Wywiad z księciem Harrym oraz Meghan Markle

19.03.2021, 09:55

W ostatnich dniach, a dokładniej 7.03 o godzinie 20 miał miejsce wywiad słynnej prezenterki telewizyjnej Oprah Winfrey z księciem Harrym oraz księżną Meghan Markle. O rozmowie tej stało się nieprawdopodobnie głośno i nadal jest to jeden z czołowych tematów wśród rozmaitych tabloidów. To był pierwszy wzajemny wywiad księżnej Meghan i księcia Harry'ego po odstąpieniu pary z rodziny królewskiej a także przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych. W rozmowie z Winfrey para wtajemniczyła nas w kwestii swych decyzji i przedstawiła własną wersję wydarzeń z życia na dworze królewskim. Podczas rozmowy pojawiły się oskarżenia obojętności, rasizmu i utrwalania kłamstw pod adresem Pałacu Buckingham.

Co więcej, na podstawie upowszechnionego kilka dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym sporze w rodzinie królewskiej są właściwie po stronie królowej Elżbiety oraz pozostałych członków rodziny niżeli Harry'ego i Meghan. Mimo to nie można zaprzeczyć, iż poparcie jest niepomiernie odmienne, w zależności od wieku oraz upodobań politycznych. Brytyjskie tabloidy dostrzegają, że jeśli tylko Harry i Meghan zechcieliby kiedyś powrócić na łono rodziny, to tym właśnie wywiadem przekreślili nieodwołanie swoją okazję. Ponadto oprócz wspomnianych wcześniej kwestiach para królewska poruszyła także motyw samobójczych myśli Meghan a także tego, że książe nie zaobserwował wcześniej tego, że jest on uwięziony, jak sam twierdzi.

Przedstawiciele kanału w serwisie społecznościowym jakim jest YouTube, którzy zajmują się generowaniem informacji Archie Manners i Josh Pieters, zmotywowali czwórkę ekspertów analizujących w mediach sprawy rodziny królewskiej na analizę wywiadu dwa dni przed jego publikacją. Eksperci, w tym poprzedni sekretarz prasowy brytyjskiej królowej, omówili cały wywiad, sugerując jednocześnie Oprah Winfrey subiektywizm natomiast Meghan Markle wykorzystywanie bezkompromisowego a także ostrego języka. Wywiad Winfrey z księciem Harrym i księżną Meghan został zaprezentowany w wieczornym TVN24. Wówczas wywiad ten podglądało średnio około milion widzów. Stacja telewizyjna była wtedy drugim z kolejności liderem na rynku, osiągając tym samym przewagę nad Polsatem i TVN.

Jednakowoż mówi się, iż wywiad ten tylko potwierdził legendę dotyczącą Winfrey jako redaktorki, która potrafi wyciągnąć ze swojego rozmówcy dosłownie wszystko, co tylko zechce. Z uwagi na szokujące rewelacje książęcej pary media piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", jednak Oprah przyczyniała się do tego już wielokrotnie. Bez wątpienia trzeba przyznać, iż temat ten będzie w ciągu najbliższych tygodni z pewnością cały czas komentowany.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij